NEW IN CHESS STELT PRIJZEN BESCHIKBAAR

door Gert Jan Zonneveld

Schaakuitgever New in Chess stelt vijftien topscorerprijzen beschikbaar voor de KNSB-competitie 2006-2007. De prijzen bestaan uit NIC Jaarboeken. De prijzen zijn bedoeld voor de topscorers in alle landelijke groepen, van de meesterklasse tot derde klasse H. De absolute score beslist, dus een speler met 7 uit 9 gaat voor een speler met 7 uit 7. Als spelers in een groep gelijk eindigen zal de TPR beslissen. In het seizoen 2007-2008 zal New in Chess per KNSB-ronde ook een schoonheidsprijs beschikbaar stellen. De KNSB zal een jury samenstellen die de prijzen toewijst. De KNSB is erg ingenomen met deze initiatieven van New in Chess. Na vijf ronden in het seizoen 2006-2007 hebben de volgende spelers per groep de beste scores behaald:
Derde klasse C: Henk Riepma (Doetinchem), Indra Polak (Euwe 2), Henk Karssen (BAT Zevenaar), Dennis Breuker (Caissa 2) en Thomas Verfuerth (BAT Zevenaar) met 4 uit 5.