DOETINCHEM 1 NIET FAVORIET

Door Roel Evertse

Vanaf 21 september zijn de opstellingen, zoals de clubs die aan de KNSB hebben doorgegeven, bekend. Dat zegt overigens lang niet alles over de daadwerkelijke opstelling van de teams, want de nummers 1 t/m 8 staan keurig in volgorde van rating.
Wij zijn ingedeeld in de 3e klasse G, een poule waarvan de gemiddelde rating 2003 bedraagt, dat is een iets meer dan gemiddeld sterke poule in de 3e klasse. Op basis van de ratings zijn ASC (Alphen a/d Rijn) en Stukkenjagers 2 duidelijk favoriet en zijn het pas gepromoveerde Messemaker 1847 2 en Promotie 2 het zwakst. Wij behoren ook duidelijk tot de zwakkere teams, althans qua rating. Als we echter de "flow" weten te pakken, zit een middenmootpositie of meer er zeker in. Een trouwe opkomst kan ook helpen!
Wij zijn ingedeeld in de 3e klasse G, een poule waarvan de gemiddelde rating 2003 bedraagt, dat is een iets meer dan gemiddeld sterke poule in de 3e klasse. Op basis van de ratings zijn ASC (Alphen a/d Rijn) en Stukkenjagers 2 duidelijk favoriet en zijn het pas gepromoveerde Messemaker 1847 2 en Promotie 2 het zwakst. Wij behoren ook duidelijk tot de zwakkere teams, althans qua rating. Als we echter de "flow" weten te pakken, zit een middenmootpositie of meer er zeker in. Een trouwe opkomst kan ook helpen!
Zaterdag dus tegen DD2, een behoorlijk sterk team, wanneer ze compleet zijn, maar dat was vorig jaar niet altijd het geval. Ik kom waarschijnlijk letterlijk en figuurlijk wat oude bekenden tegen. Tot zaterdag!