PARTIJEN OP DEZE SITE

Als webmaster van SV Doetinchem probeer ik onze site steeds weer wat op te vrolijken. Ook probeer ik aan wensen van leden tegemoet te komen. Één van deze verzoeken was; kunnen er geen partijen op de site? Nou goed nieuws, vanaf nu kunnen er partijen op deze site. Met dank aan Ab Scheel van Messemaker 1847, die mij hierbij heeft geholpen.
De eerste partij, Marius van Hal - Wim Lenderink, de roosterpartij van dinsdag 20 september 2005, heb ik van Marius (in PGN-file) mogen ontvangen. Beiden spelers hebben toestemming gegeven om deze te plaatsen. Deze partij is vanaf nu te zien op onze site. Onder de rubriek COMPETITIES klikken op Partijen. Daar zullen vanaf nu de aangeleverde partijen komen te staan.
Mocht iemand van jullie nog een interessante partij in een PGN-file hebben (file vanuit Fritz) dan zou ik deze file graag toegezonden krijgen en wie weet vind je deze partij terug op onze site. Ook andere suggesties of op- of aanmerkingen zijn uiteraard van harte welkom.