DOETINCHEM 2 KANSLOOS VERLOREN

Soms zit het mee en soms zit het behoorlijk tegen. Vandaag, dinsdag 14 november, was het zo'n dag dat het behoorlijk tegen zat. Het tweede team verloor kansloos met 2-6 van Ede 2. Helaas moest John Lutgens zich op het laatste moment afmelden omdat zijn baas niet zonder hem kon. Desondanks werd er fanatiek gestart maar echt potten breken konden de reserves van SVD niet.
Op bord één kon Frans Kuggeleijn lang uitzicht houden op een vol punt maar helaas wist zijn tegenstander met eeuwig schaak hier een stokje voor te steken. Maar dit halfje kwam op het wedstrijdformulier nadat er al vier partijen verloren waren gegaan. Thomas Bijl, Gert-Jan Zonneveld, Henk Hamer en Wim Lenderink moesten zich neerleggen bij een nederlaag.
Benno Thomassen stond goed en gezien de tijdsdruk van zijn tegenstander had er een overwinning in moeten zitten maar helaas kon Benno eeuwig schaak niet voorkomen.
Ziaullah Ebadi verweerde zich dapper en een remise aanbod van zijn, in tijdnood verkerende, tegenstander kon hij meerdere keren afweren. Terecht want Ziaullah maakte het keurig af en scoorde als enige een vol punt.
Jasmin Hajro was de laatste die nog invloed had op de eindstand. Maar zijn tegenstander wist, ondanks erg weinig tijd, het pionnen voordeel perfect uit te buiten en zat er voor Jasmin niets anders op dan zijn tegenstander te feliciteren.
Qua gemiddelde rating is er op deze nederlaag niets af te dingen maar qua spel op de borden heeft er beslist meer in gezeten. Doetinchem 2 mag zich gaan opladen voor de strijd tegen degradatie. Na twee nederlagen wordt het tijd voor een overwinning. Wie weet gebeurd dat al op 12 december, dan komt Theothorne bij de Doetinchemse schakers op bezoek.

 
SV Doetinchem 2 1585 - Ede 2 1683 2-6
Frans Kuggeleijn 1616 - B. West 1750 ½-½
Gert-Jan Zonneveld 1615 - H. Thuils 1724 0-1
Thomas Bijl 1678 - H. v.d. Weteringh 1694 0-1
Jasmin Hajro - - - - D. Krijgsman 1659 0-1
Henk Hamer 1608 - A. Spronk 1648 0-1
Wim Lenderink 1539 - P. Dullaart 1749 0-1
Ziaullah Ebadi - - - - H. Korte 1607 1-0
Benno Thomassen 1453 - W. Pol 1628 ½-½